Chcete Váš masérský salon obohatit o ájurvédské masáže?

 

U NÁS SI MŮŽETE OBJEDNAT
jak ájurvédskou bylinnou parní lázeň-SVÉDAN BOX cena   39 000,-Kč  tak ájurvédský masážní stůl, upravený na specielní olejové procedury, který včetně příslušenství je v ceně od  31 000,-Kč. dle provedení.
Též Vám zajistíme vybavení na proceduru zvanou SIRODHARA, Na objednávku  dodáme stojan z masivu dle provedení od 6 300,-Kč.
Do každého masérského salonu, doporučujeme na základě mnohaletých zkušeností, refelexologické kamenné podložky.
Více info zde.

Poradíme při výběru a dodáme přírodní ájurvédské oleje a balzámy .

Pro maséry, pracovníky ve zdravotnictví, studenty zdravotních škol pořádáme 
3 denní úvodní kurzy o principu ájurvédských masáží a přístupu ke klientovi z pohledu ájurvédské medicíny

Pořádáme na objednávku kurzy vaříme dle ájurvédy pro 2 a více osob/ foto viz akce/
Poskytneme vše potřebné pro zájemce o provoz restaurace s ájurvédským menu 

 


Dle ájurvédské medicíny při tepelných procedurách by hlava měla být mimo aby nedošlo k přehřátí životně důležitých orgánů. Proto se v ájurvédě používá místo uzavřené sauny tzv. SVÉDAN BOX což je bylinná parní lázeň, kde tělo leží na roště v uzavřeném prostoru ale hlava je mimo. Podrobnější popis viz. popis ájurvédských masáží .

  Na co vše lze použít


Aktuální nabídky najdete  zde
 


 

stul

z masivu pro masáže i olejové procedury

více viz prezentace
 Informace a objednávky
737 239 522
mazal@ajurv.cz 
e-shop je přímo
na
www.ajurv.eu

 


 

pristroj
nejen pro normalizaci arteriálního tlaku

Cena 4 440,- Kč

 

Tento přístroj patří do kategorie bioaktivátorů, pokročilých technických výrobků vyvinutých na základě moderních biologických medicinských vrcholných principů tradičních čínských léčebných metod. Díky své objevné konstrukci získal 8 mezinárodních ocenění.

 

Nové objevy v lékařské vědě ukazují, že mezi bioelektřinou, která je v každém živém organismu a krevním tlakem,existují úzké souvislosti. Dle tradiční čínské medicíny-meridián / v zdravém těle nezablokovaná "dopravní síť"/ je základem zrození, vzniku chorob a léčení. Proto je vyčištění a udržení nezablokovaného meridiánu nejlepší strategií pro léčbu a ochranu zdraví.Tento princip přejímá přístroj, který léčí pomocí bioelektřiny a čistí meridián. Po přiložení kovovými hroty na pokožku těla /viz přiložený návod/ snímá tento přístroj bioelektrické potenciály buněčných membrán a ve formě signálu ukládá do paměti. Po vyhodnocení tento signál emituje zpět tak,že stimuluje biologický obvod v lidském těle a tím upravuje patologický potenciál buněk. Doba přikládání na tělo a místa kam se přístroj při jakém problému přikládá, jsou popsána v přiloženém návodu. Po dlouhodobější pravidelné aplikaci /3-5 týdnů/ 1-3x denně,dochází k výraznému zlepšení níže uvedených problémů. Zredukovaný vysoký krevní tlak se projeví již cca 5 minut po aplikaci přístroje.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - po aplikaci je třeba zůstat v klidu cca 15 minut. Během aplikace trvající 2-3 minuty nehovořit. Na aplikovaném místě musí být pokožka přirozeně vlhká. Pokud tak není, je třeba ji zvlhčit. Aplikaci provádějte vždy jen v teplém prostředí. Přístroj je napájen pouze ba teriemi,sám o sobě nic nevyzařuje a díky velké kontaktní ploše se nemusí přesně zaměřovat na příslušné akupunkturní dráhy. Před použitím přístroje si pozorně přečtěte přiložený návod.

 


soucast

jsou bylinné kouple v dřevěné kádi.

Česká firma SAPEKA nabízí:

Koupací vany z masivního dřeva v provedení kambala nebo modřín. Povrch ošetřen odolným transparentním hygienickým uzavřením pro velmi snadnou údržbu. Vybrat si můžete z několika standardních tvarů a rozměrů.

Představte si blahodárnou koupel v objetí přírody. Že je to sen? Koupel s vůni dřeva se Vám stane každodenní skutečností. Obklopeny dřevem, vodou a vzduchem zažívají tělo i mysl obzvláště intenzivní formu relaxace. Dřevo šíří vyloženě uklidňující atmosféru...

www.sapeka.cz